MKD „NÉPKÖR”

2019. 4. negyedév

ESEMÉNYNAPTÁRA

Rendszeres tevékenységek:

nap

időpont

tevékenység

kontaktszemély

hétfő

18.00-20.00

vegyeskar próbák

Farkas Ibolya

kedd

18.00-20.00

magyar nyelv gyakorlás

Pavicsity Márta

szerda

17.00-19.00

néptánccsoport próbák

Szemesi Róbert

csütörtök

18.00-20.00

kézműves szakcsoport

Turić Ida

szombat

17.00-19.00

gyermekfoglalkoztatás

Bognár Eleonóra

szombat

19.00-21.00

néptánccsoport próbák

Szemesi Róbert

vasárnap

10.00-13.00

sport és rekreációs szakcsoport

Ferenc László

MEGJEGYZÉS: operatív okok miatt az időpontok egyes alkalmakkor változhatnak, ezért javasolt előtte felvenni a kapcsolatot a tevékenység vezetőjével

Rendezvények:

dátum

esemény

kontaktszemély

okt. 5.

vegyeskar fellépése Pécsen

Farkas Ibolya

okt. 5.

néptánccsoport fellépése Harasztin

Szemesi Róbert

okt. 12.

viszontlátogatás a pécsi nyugdíjasoknál

Pavicsity Márta

okt. 12.

vegyeskar fellépése Ójankovácon

Farkas Ibolya

okt. 18.

néptánccsoport fellépése Pulán

Szemesi Róbert

okt. 20.

Vasárnap a Népkörben

Kovács József

okt. 23.

az 1956-os forradalom megemlékezése

Kutin Zsuzsanna

okt. 26.

Szüreti bál

Farkas Ibolya

nov. 9.

Dankó Est

Farkas Ibolya

nov. 16.

Rétfalusi Kórustalálkozó

Farkas Ibolya

nov. 30.

a vegyeskar és a néptánccsoport fellépése, valamint kiállító asztal a Kisebbségek Találkozóján

Farkas I., Szemesi R., Turić I.

nov.

egynapos  kirándulás Magyarországra

Bognár E., Pavicsity M., Kovács J.

nov.

könyvbemutató (partner projekt)

Kovács József

nov.

vegyeskar fellépése Vinkovciban

Farkas Ibolya

dec. 1.

Rétfalusi Emlékek, Vasárnap a Népkörben

Magdika Dániel, Kovács József

dec. 6.

Mikulás

Bognár Eleonóra

dec. 8.

vegyeskar fellépése Kiskőszegen

Farkas Ibolya

dec. 14.

vegyeskar fellépése Laskón

Farkas Ibolya

dec.

Adventi koncert

...

 

 

PLAN DOGAĐANJA

MKD „NÉPKÖR”

za 4. tromjesečje 2019.

 Redovite aktivnosti: 

dan

sat

aktivnost

kontakt osoba

ponedjeljak

18.00-20.00

probe mješovitog zbora

Farkas Ibolya

utorak

18.00-20.00

sekcija za njegovanje jezika

Pavicsity Márta

srijeda

17.00-19.00

probe folklorne sekcije

Szemesi Róbert

četvrtak

18.00-20.00

sekcija za rukotvorine

Turić Ida

subota

17.00-19.00

sekcija za rad s djecom

Bognár Eleonóra

subota

19.00-21.00

probe folklorne sekcije

Szemesi Róbert

nedjelja

10.00-13.00

sportsko-rekreativna sekcija

Ferenc László

 NAPOMENA: iz operativnih razloga može doći do premještanja ili odgađanja termina za određeni tjedan, pa je preporučljivo kontaktirati voditelje prije dolaska

 Manifestacije: 

Datum

događaj

kontakt osoba

5.10.

nastup zbora u Pečuhu

Farkas Ibolya

5.10.

nastup folklora u Hrastinu

Szemesi Róbert

12.10.

uzvratni posjet umirovljenicima u Pečuh

Pavicsity Márta

12.10.

nastup zbora u Starim Jankovcima

Farkas Ibolya

18.10.

nastup folklora u Puli

Szemesi Róbert

20.10.

Nedjelja u Népköru

Kovács József

23.10.

Obilježavanje obljetnice revolucije 1956.

Kutin Zsuzsanna

26.10.

Berbeni bal

Farkas Ibolya

9.11.

Večer Piste Danka

Farkas Ibolya

16.11.

Retfalački susret zborova

Farkas Ibolya

30.11.

nastup zbora i folklora, te izložba na Danu manjina

Farkas I., Szemesi R., Turić I.

11. mj.

jednodnevni izlet u Mađarsku

Bognár E., Pavicsity M., Kovács J.

11. mj.

Promocija knjige (partnerski projekt)

Kovács József

11. mj.

nastup zbora u Vinkovcima

Farkas Ibolya

1.12.

Retfalačke uspomene, Nedjelja u Népköru

Magdika Dániel, Kovács József

6.12.

Mikulás

Bognár Eleonóra

8.12.

nastup zbora u Batini

Farkas Ibolya

14.12.

nastup zbora u Lugu

Farkas Ibolya

12. mj.

Adventski koncert

...